SERVICES

Greenscreen studio - for rent

Black box - for rent

Radio/audio studio - for rent

Art production

VR/MR Reality

360° video

4K video production

WE ARE THE MULTIMEDIA LABORATORY

Multilab studio, unlimited range of possibilities on many levels. In this space we can meet the work of students with digital media that are on the edge of technological inventions  as well as production and commercial projects in the context of cooperation with external companies. In all aspects, we pay attention to the basic principle of artistic creation,      the idea of ​​the author, the need to educate, to find the art instead of life, and to try to provoke the provocative form of the audience to the free thinking that is aggressively confronted in the present world.

Modeli di Torino
production

The 2013 Modeli di Torino show is a theatrical project in which the work of the students of the Multimedia and Acrobatic Art of the Students of the Italian Flic School of Acupuncture, led by a renowned artist in the new circle of Petr Forman. After three weeks of exams and birth, an unforgettable performance took place, where the visual stage was provided by Multimedia students.

Sea Lion
product video

Ve spolupráci s KKY ZČU Plzeň vzniklo prezentační produktové video pro projekt Sealion, kde robot nebo počítač provádí výpočty v reálném čase a je tak schopen balancovat s fotbalovým míčem na hrotu jehly. Základní zadání si dvojice Peter Pastorok a Štěpán Svoboda zpracovala po svém a využila možností technického zázemí našeho Multilabu, pro opravdu profesionální a celosvětově prezentované video.

MCS Musado
promo video

Ve spolupráci s českou sekcí World Musado association vzniklo prezentační video tohoto bojovém umění.

Galashow 25 let ZČU
art production

Slavnostní galavečer k 25. Výročí založení ZČU v Plzni byl situován do multifunkční budovy FDULS. Vizuální i obsahovou stránkou bylo pověřeno vedení ateliéru multimédií. Vznikla tak unikátní akce propojující hudební produkci, taneční performance a společenské setkání přátel ZČU.

4. prům. revoluce
videomapping

Mapping byl ateliérem Multimédií realizován v centru Plzně na věž budovy právnické fakulty ZČU. Tématicky se dotýkal právě nastupující 4. Průmyslové revoluce a jejího příchodu v průběhu konce 20. Století. Zároveň jsme jako ateliér definovaly tzv. Neomapping, kdy pracujeme nejen s 3D a vektorovou grafikou, ale do projekce se zapojují i video obrazy a sekvence. Vzniká tak komplexnější možnost vyprávění příběhu.

Srdce
interactiv object

Srdce je velice úspěšným multimediálním projektem. Zůčastnil se mnoha výstav a prezentací současného designu v Čechách i na Slovensku. Za všechny Designblok, Chemistry galerii, dlouhodobá prezentace v NOD Praha. Základní funkce je definována vzorcem, kdy dle intenzity pohybu návštěvníků kolem srdce, získává srdce na síle a tím intenzivněji svítí a reaguje.

Aliquam erat volutpat. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Donec iaculis gravida nulla. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Nunc auctor. Fusce aliquam vestibulum ipsum. 

MgA. Jan Morávek
Multilab head

As pedagogue I help students from FDULS to also explore the world of art, i give them advices how to work with technology and together we are trying to find out their own good ideas and point of view about the world around them. As an every active person, i am finding out new ways and answers to my questions.

MgA. Lukáš Kellner
technical head

BASED IN PILSEN, CZECH

multilabfud@gmail.com
+420 604 560 826